Kontrol Bilgi Sistemleri AŞ

Hizmetlerimiz

Organizasyon Hizmetleri

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Başta Savunma Sanayii olmak üzere üreten Savunma Sanayi Firmaları ile onlara tedarikçi olmak isteyen adayları Savunma Müsteşarlığı’nın destekleriyle Savunma Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, tüm sektörlere açık Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesini gerçekleştirdik. İşletmeler, Savunma Sanayi Firmalarına malzeme ve hizmet üretmeleri, direkt satış ve anlaşma yapabilmesi, tedarikçi olabilmesi için 2 gün süresince 15’er dakikalık Savunma Sanayi Firması & Tedarikçi B2B İş Görüşmeleri Zirvesi olarak gerçekleştirdik. Zirvemize Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ (TEİ) Kamu Orijinli Savunma Sanayi Firmaları ve BMC, FNSS, Otokar Özel Sektör Savunma Sanayi Firmalarının tedarikçi ve satın alma yetkilileri katılım gösterdiler. Yenisi düzenlenecek zirve ile Ege Bölgesi öncelikli, başta otomotiv, makine imalat, metal maden, petrokimya, inşaat, tekstil, elektronik, yazılım ana ve yan sanayi dahil tüm sektörlerde malzeme imalatı ve hizmet üreten firmaların, Savunma Sanayi Firmalarına Tedarikçi olma imkanı sağlanacaktır. İşletmeler, B2B İş Görüşmelerinde Savunma Sanayi Firmalarına projelerini ve üretim önerilerini de direkt sunabilecektir.
Bu vb. farklı sektörlerde satınalma&tedarik zirveleri organizasyonları yapıyoruz. Orta doğuya ihracat yapmak isteyen firmalar içinse Orta Doğu Tedarik Zirvesi düzenlenmektedir.
Kamu kurum ve özel sektör kuruluşları için sektörel ve tematik seminer, sempozyum, profesyonel toplantı organizasyonu yapılmaktadır.
www.savunmasanayizirve.org
www.ortadogutedarikzirvesi.com

Size uygun organizasyon hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.